menuordersearch
zarshoes.ir

شرایط و ضوابط استفاده ,

(1)
(0)
شرایط و ضوابط استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت زرشوز هنگام استفاده از پروفایل شخصی وخدمات ارائه شده توسط وب سایت زرشوز به معنای پذیرفتن شرایط و ضوابط وبسایت زرشوز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و ضوابط زرشوز از سوی کاربران است.


  • قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌‌‌‌‌های زرشوز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌‌‌‌‌های زرشوز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود.


  • ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات زرشوز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید انجام می‌دهید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که زرشوز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌‌‌‌‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌‌‌‌‌های ویژه، امکان دارد زرشوز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه زرشوز را در پروفایل خود لغو کنند.


  • سیاست‏‌‌‌‌‌های رعایت حریم شخصی

زرشوز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت زرشوز استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

زرشوز متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت زرشوز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.


  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌‌‌‌‌های ثبت شده در طول روز‌‌‌‌های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

زرشوز به کاربران خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏‌‌‌‌های ثبت شده در سایت زرشوز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. زرشوز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏‌‌‌‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آل اسپرت به پایان برسد، حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای زرشوز محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


  • خسارت در هنگام حمل و نقل

زرشوز همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

با هم یکم گپ بزنیم!؟
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می‌دهیم
هادی
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟